Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Vakances

Vakances

Aicinām komandā un piedāvājam plašas profesionālās izaugsmes iespējas motivētām un iniciatīvas bagātām personībām, kas augstu vērtē iespēju izaicināt esošos sasniegumus un izcilības standartus.

Mēs, Avoti SWF, esam uzņēmums, kas atceras katru soli savā attīstībā un ar pateicību novērtē komandas ieguldījumu inovatīvu risinājumu meklēšanā un ieviešanā, lai produkcijas kvalitāte, ražošanas apjomi un vispārējie darbības rādītāji ierindotu mūs starp reģiona vadošajiem kokapstrādes un mēbeļu ražošanas uzņēmumiem.

Mums ir svarīgi, ka katrs uzņēmuma darbinieks jūt savu lomu kopējo mērķu sasniegšanā, meklē un saskata iespējas uzņēmuma darbības uzlabošanā, sniedz savu ieguldījumu vides aizsardzībā un uzņēmuma kultūras iedzīvināšanā. Ne mazāk svarīga ir katra darbinieka apmierinātība ar darba vidi, atlīdzību un individuālajiem sasniegumiem.

Ticam, ka izcilu komandu iespējams izveidot tikai no tādiem cilvēkiem, kuri paši apzinās savu vērtību, talantus un ieguldījumu kopīgajā darbā.

Mēs nemitīgi augam un attīstāmies.

Šobrīd uzņēmumā aktuālas šādas vakances:

  1. ELEKTROMEHĀNIĶIS/-E / AUTOMĀTIĶIS/-E
  2. GRANULU RAŽOŠANAS OPERATORS/-E
  3. PERSONĀLA VADĪTĀJS/-A
  4. MĒBEĻU RAŽOŠANAS CEHA OPERATORI/-ES

* Ja vēlies uzzināt vairāk par vakancēm “Mēbeļu ražošanas ceha operators/-e” un “Mēbeļu ražošanas ceha strādnieks/-ce”, apmeklē informatīvo darba meklētāju dienu, kas notiek katru ceturtdienu plkst. 13:30. Tikšanās laikā iespējams uzzināt vairāk par darba vidi uzņēmumā un iespējām pievienoties Avoti SWF komandai. Darba meklētājiem nepieciešams iepriekš pieteikties, zvanot uz tālruni 64471180 vai rakstot e-pastā personals@avoti.lv.