Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Mēbeles

Mēbeles

Pasauli dara labāku katra lieta, kas veidota ar domu un patiesu aicinājumu. Mūsu lieta ir mēbeles. Cik ērti ikdienā ir strādāt pie sava rakstāmgalda, ik rītu pamosties un justies labi izgulējies vai zināt, ka garāžā visas vajadzīgās lietas ir sakārtotas parocīgi!

Mūsuprāt, ikdienas ērtību un kārtību lielā mērā nodrošina attiecīgo mēbeļu izvēle. Paraugoties uzmanīgi visapkārt, jūs pamanīsiet, ka gandrīz katrā interjerā liela nozīme ir skaistām mēbelēm – izturīgām, praktiskām, iedvesmojošām.

Lielāko daļu mūsu ražoto mēbeļu cilvēki Eiropā un citos kontinentos iepazīst pasaulē pazīstamākā mēbeļu tirgotāja veikalu tīklā. Šī zīmola cienītājus vieno mīlestība pret mūsdienīgu dizainu, augstu kvalitāti, ekoloģiskiem materiāliem, praktisku lietojamību, kā arī pievilcīgu cenu. Vēlaties zināt, kāds ceļš ejams mēbelei un tās ražotājam, pirms doties iekarot visu pasauli? Vispirms jāsarūpē neskaitāmi auditi un sertifikācijas, kas apliecina uzņēmuma visaugstākos ētikas un kvalitātes standartus attiecībā uz visu – uzņēmuma filozofiju un līdzšinējo reputāciju, ilgtspējīgu izaugsmi, vides aizsardzību, izmantoto materiālu ietekmi uz vidi un veselību, ražošanas tehnoloģiju un procesu jaudu un efektivitāti, kvalitātes kontroli, darbinieku aizsardzību u. c.

Vai mums tas ir izdevies? Jā, un mēs ar to ļoti lepojamies. Ceļu uz atzinību bruģējusi mūsu vairāk nekā divdesmit gadus ilgā mēbeļu ražošanas pieredze, kurā pieredzēti sarežģīti posmi un, tos risinot, rasti impulsi vēl mērķtiecīgākai izaugsmei. Mēs paši atradām veidu, kā attīstīt bezatlikumu ražošanu un noregulēt ražošanas procesus, lai izskaustu pārprodukciju, dīkstāves, brāķi, liekas darbības un izmaksas.

AVOTI produkcija top ar jaudīgām jaunākās paaudzes tehnoloģijām, kas ļauj saražot augstas kvalitātes masīvkoka mēbeles lielos apjomos saskaņā ar klientu vēlmēm. Mēbeles tiek ražotas galvenokārt no priedes koka, kas atkarībā no dizaina tiek lakots vai papildināts ar citiem elementiem. Katras mēbeles ražošanā tiek izmantoti dažādi materiāli, un tie visi ir augstākās kvalitātes un videi draudzīgi, bet pašas mēbeles – viegli saliekamas un cenas ziņā pieejamas.

Tūkstošiem cilvēku visā pasaulē jau patlaban lieto mūsu ražotās mēbeles:

  • uzticamas plauktu sistēmas: no vienkāršām garāžās un noliktavās līdz moduļveida plauktiem dzīvojamajās un bērnu istabās,
  • praktiskus rakstāmgaldus, ēdamgaldus un kafijas galdus,
  • ietilpīgus un ērti lietojamus skapjus un kumodes,
  • patīkama dizaina un veselībai drošas bērnistabas mēbeles.