Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Kokskaidu granulas

Kokskaidu granulas

Otra vērā ņemama AVOTI produkcijas daļa ir kurināšanā efektīvas un videi draudzīgas industriālās kokskaidu granulas, ko ražo no zemākas kvalitātes koksnes un pārpalikumiem kokzāģētavās, kokapstrādē un mēbeļu ražošanas procesā. Šādi tiek īstenots būtisks posms bezatlikumu ražošanas tehnoloģijā. Ņemot vērā koksnes pārpalikumu apjomus, AVOTI pilnībā spēj nodrošināt uzņēmumu un ražotnes ar nepieciešamo enerģiju, kā arī saražot augstas kvalitātes granulas citu lielo uzņēmumu vajadzībām.

Kokskaidu granulas ir apkārtējai videi draudzīgs, atjaunojams kurināmais, kas visā pasaulē, īpaši Ziemeļvalstīs, plaši tiek izmantots siltuma un elektroenerģijas ražošanai.

Izžāvētās zāģskaidas un ēveļskaidas vispirms tiek maltas īpašās dzirnavās. Pēc tam tās tiek presētas, izmantojot 6mm diametra matricas. Palielinot spiedienu, palielinās arī skaidu masas temperatūra, kā rezultātā koka šķiedras šūnās tiek aktivizēts lignīns – viela, kas granulu satur kopā. Ne citas līmes, ne ķīmiskas saistvielas granulu ražošanā netiek izmantotas. Tā mēs nodrošinām tīru, videi draudzīgu un kurināšanas iekārtas saudzējošu kurināmā izmantošanu, apsildot telpas un iegūstot elektroenerģiju.

Granulas tiek ražotas beramā veidā un pārdotas lielās partijās, tostarp eksportam tālākai transportēšanai pa jūras ceļiem.

Izvēloties tīru enerģiju no atjaunojamiem resursiem, jūs izmantojat virkni priekšrocību:

  • augsta siltumspēja, ilgs degšanas laiks,
  • ērta transportēšana un uzglabāšana,
  • zems pelnu daudzums,
  • ērta un ekonomiska lietošana apkures sistēmās,
  • augsta kvalitāte bez ķīmiskām saistvielām, smiltīm un minerālvielu piemaisījumiem.

 

dokumenti

Biomasas Ražotāja Pamatpiegādes Atskaite SIA AVOTI LAT

Biomass Producer Supply Base Report SIA AVOTI ENG