Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Kvalitāte

Kvalitāte

Produkcijas kvalitāte ir jebkura uzņēmuma attīstības galvenais virzītājspēks. Tās stiprināšanā tiek ieguldīti visi mums pieejamie resursi – investīcijas, inovāciju potenciāls un tehnoloģijas, kā arī komandas enerģija. Mūsu pieredze rāda, ka, koncentrējoties uz galveno mērķi un godīgu sava darba izpildi katrā ražošanas posmā un procesā, nepieļaujot kompromisus darba kvalitātē, izvēloties tikai nevainojamus ražošanas materiālus, līdz ar izstrādājumu kvalitāti aug arī uzņēmuma reputācija, ražīgums, peļņa un eksporta veiksme Latvijā un ārpus tās.

Mūsu mērķis ir labas, praktiskas, mūsdienīgas mēbeles, ko novērtētu visplašākais cilvēku loks visā pasaulē. Plaukti, galdi, skapji un kumodes, bērnu mēbeles – mūsu prasības katrā gadījumā ir visaugstākās: mēbelēm ir jābūt drošām un funkcionālām, mehāniski izturīgām, bez kaitīgiem izgarojumiem.

Bērnu mēbelēm ir jāatbilst bērnu drošības augstākajiem kritērijiem, ko ar esošajām tehnoloģijām un inženiertehniskajiem risinājumiem spējam pilnībā nodrošināt. Mūsu darba un produkcijas kvalitātes neapstrīdams apstiprinājums ir klienti – pasaulē pazīstami mēbeļu tirdzniecības tīkli, kas augsti novērtē mūsu sniegumu; no to veikaliem mūsu ražotās mēbeles nonāk pie cilvēkiem ne vien Eiropā, bet arī Āzijā un Amerikā.

Katram ražotājam un tā produkcijai ir jāiziet sarežģīts auditu un sertifikācijas process, kas apstiprina ne tikai izstrādājumu nevainojamo kvalitāti un atbilstību augstākajām drošības prasībām. Rūpīgi tiek pārbaudīti arī procesi uzņēmumā – ražošanas tehnoloģijas un jaudas, atbildīga uzņēmējdarbība katrā posmā, sākot ar kokmateriālu izvēli, darbaspēka vadību un vides aizsardzību ražošanas procesā.