Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Zīmols

Zīmols

Zīmola esence

Latvieši mīl koku. Mēs mīlam koku. Laika gaitā, noslīpējot vērtības un tradīcijas, esam izauguši par nozīmīgu uzņēmumu savā nozarē. Mums ir svarīgas cilvēciskās vērtības – esam godīgi, nerunājam aplinkus un neatstājam darbus nepadarītus. Mūs raksturo prasmīgas rokas, tieša valoda, domu skaidrība un sirds dzidrums. Izkopjot uzņēmuma kultūru, stiprinām vienotību, labklājību un tradīcijas savās un klientu mājās visā pasaulē!

AVOTI ir mūsu pirmsākums un bezgalīgais iespēju apvārsnis!

Zīmola grafiskās zīmes izcelsme

Latviešu valodā par avotu sauc pazemes ūdens dabīgo izteku virs zemes, tas ir neatkarīgs zemes un tīra ūdens spēks, veldzē izslāpušos, sniedz mitrumu augsnei un ir nebeidzams savā ritējumā. Mēs esam lepni, ka uzņēmuma nosaukums ir tieši saistīts ar šo dabas dāvanu daudzskaitlī – AVOTI.

Jumja zīmes izvēle logotipa pamatā nav nejauša. Gan avots, gan arī jumis ir dinamiska zīme, tā līnijas aug un tiecas divos virzienos – uz augšu un uz leju, tā savijot saules un cilvēka dzīvi – no piedzimšanas līdz pilnbriedam un auglības cikla noslēgumam. Cikls, tāpat kā avots, ir nebeidzams. Tāpat, kā dabā mainās gadalaiki, diena un nakts, arī mūsu bizness nemitīgi attīstās un pilnveidojas.

Latviešu mitoloģijā jumis ir zemes un auglības zīme, tas simbolizē pārpilnību, veiksmi, laimi, piešķir enerģiju, sargā un vairo materiālās vērtības. Zīmē attēlotās kopā saaugušās vārpas vai stiebri ir simbols labklājībai un mājvietas drošībai.

Grafiskā zīme attiecas ne tikai uz materiālo pasauli, bet arī cilvēka prāta attīstību un personības izaugsmi. Priecīgs, pateicīgs un veiksmīgs cilvēks ir dabas rota un vērtība. Mēs novērtējam un cienām savus darbiniekus, veicinām viņu meistarības augšanu un vietējās kopienas labklājību.