Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Par uzņēmumu

Par uzņēmumu

AVOTI ir viens no modernākajiem kokapstrādes uzņēmumiem Baltijā, kas lielos apjomos ražo priedes masīvkoka mēbeles, kā arī kokskaidu granulas. Mūsu uzņēmumu vislabāk raksturo nemitīgas inovācijas ražošanas tehnoloģijās, skaidra un pārdomāta darba organizācija un augstākie kvalitātes standarti, kā rezultātā spējam saražot kvalitatīvas un veselībai drošas mēbeles par pievilcīgu cenu tūkstošiem cilvēku visā pasaulē.

Viena no pašu pieredzē balstītajām atziņām ir šāda – inovatīvas ražošanas tehnoloģijas ir nevis mērķis, bet gan aizraujošs un iedvesmojošs process. Arvien augstākas kvalitātes un darba ražīguma vārdā pamazām esam automatizējuši vairākus ražošanas posmus, ievērojami paātrinot ceļu no neapstrādāta materiāla līdz gatavai, augstākajām prasībām atbilstošai mēbelei. Un mēs nedomājam apstāties – vēlme attīstīties cieši līdzās jaunākajiem tehnoloģiskajiem atklājumiem ir tikai augusi. Tādēļ jau tagad uzmanīgi sekojam tādu jaunāko industriālo koncepciju, kā, piemēram, Industry 4.0 sniegtajām iespējām, kas procesu automatizēšanā ievieš M2M (machine-to-machine) jeb lietu interneta funkcionalitāti.

Mēs ticam, ka tikai tas, kas pārvērtīsies, pastāvēs.

Apstāšanās pie sasniegtā jau ir solis atpakaļ, kas mūsu uzņēmumam nav bijis raksturīgi – ne pagātnē, nedz arī nākotnē. Pastāvīgi sekojot industrijas attīstības tendencēm un atbilstoši tām atjaunojot produkcijas klāstu, mēs esam spējuši noturēties savas nozares avangardā jau vairākus gadus.

Šāda pieeja ir saliedējusi visu uzņēmumu vienotā komandā, kurā katrs no mums ir ne vien savu jomu pārzinošs profesionālis un meistars, bet arī proaktīvs un iniciatīvas spējīgs inovators. Kur darbs tiek veikts, strikti ievērojot ražošanas standartus un izstrādātās procedūras, bet vienlaikus tiek meklēti, saskatīti, un izstrādāti veidi, kā ražošanu uzlabot, saīsināt procesus un padarīt tos efektīvākus. Tāpat arī katram no mūsu darbiniekiem uzņēmumā tiek meklēta viņa īstā vieta un funkcijas, kuras veicot, katrs spēj produktīvā darbā sasniegt savu spēju maksimumu. Kad visa komanda strādā vienota mērķa labā un spēj kritiski paraudzīties uz paveikto, vienmēr demonstrējot gatavību operatīvi ieviest korekcijas; kad “labi” ir tikai tad, kad ir “izcili” – tad katrs veikums kļūst par panākumu, ar ko var katrs lepoties.

Mūsu mērķis ir augt pašiem un celt ražotnes jaudas, darba ražīgumu un paplašināt kvalitatīvas un cilvēkiem pieejamas produkcijas klāstu. Gatavību īstenot šo mērķi apliecina uzņēmumā iekārtotais R&D, jeb tehnoloģiju izpētes un  attīstības cehs, kurā meklējam un attīstām efektīvākus veidus kvalitātes celšanai, jaunu produktu veidu ražošanai, kā arī operatīvi novēršam nepilnības esošajos ražošanas procesos. Ciešā sadarbībā ar tehonoloģiju izpēti strādā arī mūsu pašu metāla un darbarīku cehs, kurā nemitīgi uzlabojam esošās ražošanas iekārtas, kā arī projektējam jaunas.

Kokapstrāde ir industrija, kas izmanto dabas resursus, tādēļ atbildīga uzņēmējdarbība ir mūsu pirmais likums ikvienā darba posmā un ikvienā uzlabojumā, ko plānojam.

  1. Ražošanā izmantojam materiālus tikai no atbildīgi apsaimniekotiem mežiem.
  2. Kokmateriālu pārstrādē izmantojam tehnoloģijas ar minimālu ietekmi uz apkārtējo vidi.
  3. Esam izstrādājuši bezatlikumu ražošanas tehnoloģiju, kas ir videi draudzīga un pati sevi pilnībā nodrošina ar enerģiju.