Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Misija, vīzija, vērtības

Misija, vīzija, vērtības

 Misija

Ražot augstas kvalitātes masīvkoka mēbeles plašam patērētāju lokam, kāpināt darba kultūru un nodrošināt produktu ražošanu precīzi laikā, realizējot uzņēmuma izaugsmi.

Vīzija

Vairot labklājību vietējā kopienā un ikvienā mājsaimniecībā, rūpējoties par apkārtējās vides vērtību saudzēšanu un nepārtrauktu attīstību.

 Vērtības

Mūsu pamatvērtības ir cieši saistītas ar diviem uzņēmuma pamatakmeņiem – darbiniekiem un ražošanas procesiem. Apzināmies, ka veiksmīga uzņēmuma attīstības pamatā ir ne tikai ražošanas procesu modernizācija un pilnveidošana, bet arī cilvēcisku vērtību un taisnīgu principu ievērošana ikdienas sadarbībā, attiecībās un uzņēmuma kultūrā kopumā.

Patstāvīgi darbos un idejās

Tāpat kā avotu, kas nemitīgi meklē jaunas tecējuma vietas, arī mūs vada mērķtiecīgs skats nākotnē. Mūsu ražošanas cikls un enerģētiskā neatkarība nodrošina uzņēmuma stabilu pastāvēšanu un veiksmīgu darbību.
Mums ir svarīgas ģimeniskās tradīcijas, kuras saudzējam un stiprinām!

Atbildīgi darbā un attieksmē

Mēs ražojam augstas kvalitātes mēbeles un citus produktus, kas ienes labsajūtu ikvienā mājoklī. Apzināmies, ka šī solījuma pamatā ir atbildīga un pārdomāta ražošanas procesu vadība un ikdienas darbs. Rūpējamies par apkārtējo vidi un mežiem – uzņēmuma pastāvēšanas gados esam iestādījuši tūkstošiem egļu, priežu un bērzu.

Precīzi vārdos un darbos

Sadarbībā ar partneriem un klientiem cenšamies būt punktuāli un akurāti, pasūtījumus veicam un piegādājam atrunātajos termiņos. Produktu kvalitātes latiņa ir mūsu darba mēraukla. Un vēl mēs zinām, ka kļūdīties ir cilvēcīgi, un neuzskatām to par pasaules galu: atzīstam kļūmi, izlabojam un strādājam tālāk.

Godīgi sarunās un attiecībās

Mēs cienām atklātu un godīgu dialogu, kā arī veicinām atvērtu domu un ideju apmaiņu, kas palīdz sasniegt mūsu kopīgos mērķus. Iesāktos darbus novedam līdz galam, vienošanās un solījumus izpildām.

Dinamiski attīstībā

Vadāmies pēc latviešu dižgara Raiņa sacītā: „Pastāvēs, kas pārvērtīsies!” un, tāpat kā avots, jūtamies stabili savā zemē un atrašanās vietā un vienlaikus nemitīgi attīstāmies. Mūsu dzinējspēks ir vēlme radīt pievienotu vērtību ikvienai savai darbībai, produktam un procesam!