Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Mūsu komanda

Mūsu komanda

AVOTI ir vadošais masīvkoka mēbeļu ražošanas uzņēmums Latvijā. Uzņēmuma ražotne atrodas stratēģiski ērtā vietā – 160 kilometrus no Rīgas, Vidzemes ziemeļaustrumos, Gulbenes novada Lizumā. Ikdienā uzņēmumā strādā ap 400 cilvēku.

Pateicoties vairāk nekā 29 gadu pieredzei kokrūpniecības nozarē un integrētas vadības sistēmas politikai, uzņēmuma ražotā produkcija atbilst pasaules līmeņa kvalitātes un tirgus prasībām. AVOTI rīkojas mērķtiecīgi un pārdomāti: domāts – darīts! Esam mūsdienīgs un ilgtspējīgs uzņēmums, kas darba procesos ievēro energoefektīvas ražošanas ciklu, rūpējas par nemainīgu produktu kvalitāti un saudzīgu ietekmi uz apkārtējo vidi.

Mūsu panākumu pamatā ir trīs darbības fokusi:

Mūsu bagātība – profesionāli darbinieki

Ir ļoti būtiski, lai uzņēmuma darbinieki apzinātos savu lomu, ar cieņu un izpratni attiektos pret dabas resursiem un to lietderīgu izmantošanu produktu ražošanā. Mūsu darbinieki regulāri mācās, lai paaugstinātu kompetenci un veidotu vienotu izpratni par darba vides uzlabošanas risinājumiem. Mūsu mugurkauls ir pieredzējusi vietējā komanda, kas ir atvērta uzņēmuma pastāvīgai attīstībai un starptautiskai pieredzei. Mēs apzināmies ikviena atšķirību un zinām, ka tikai kopā esam reāls spēks!

 

Mūsu pamatprodukcija

Masīvkoka mēbeles: industriāli ražotas, augstas kvalitātes un atbilstošas mūsdienu prasībām. Vienlaikus uzņēmums nepārtraukti pilnveido ražošanas procesus un pastāvīgi atjauno produktu klāstu. Mēbeļu ražošanas procesā radušies izejmateriālu atlikumi tiek pārstrādāti kurināmos produktos: granulās un kokskaidu briketēs vietējā un eksporta tirgus vajadzībām.

 

Stabila sadarbība

Stabila sadarbība ar vadošajiem nozares uzņēmumiem Latvijā un pasaulē, kā arī pasaulē pazīstamiem mēbeļu mazumtirdzniecības tīkliem.

AVOTI uzņēmējdarbība ir balstīta Latvijas Republikas likumdošanā, atbildīgo nozares institūciju regulās un labas sadarbības praksē ar klientiem un sadarbības partneriem.