Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Esam pirmie Latvijā, kas veic izmēģinājuma braucienus ar Elektrisko Volvo FH vilcēju!

Esam pirmie Latvijā, kas veic izmēģinājuma braucienus ar Elektrisko Volvo FH vilcēju!

Atbildīga uzņēmējdarbība ir SIA AVOTI pirmais likums ikvienā darba posmā un ikvienā uzlabojumā, ko plānojam. Esam par tādu tehnoloģiju izmantošanu, kas rada minimālu ietekmi uz vidi. Lai arī kravu pārvadājumi nav mūsu uzņēmuma būtība, bet papildinoša sastāvdaļa, ar entuziasmu atsaucāmies Volvo Trucks Latvia piedāvājumam veikt izmēģinājuma braucienus ar Elektrisko Volvo FH vilcēju!

Elektriskais Volvo FH vilcējs ir būvēts tā, lai ikdienas dzīvi veidotu ar minimāliem CO₂ nospiedumiem. Attālums, ko vilcējs var nobraukt līdz nākamajai elektrības uzlādei ir aptuveni 250 km.

SIA AVOTI testa braucieni šonedēļ noritēja maršrutā Avoti-Rēzekne-Avoti un Avoti-Jelgava-Avoti. Pēc pilnīgas vilcēja uzlādes tiek iedarbināts motors un AIZIET! Vilcēja radītā skaņa ir vien autovadītāja iedarbināts taures signāls, izbraucot no teritorijas, un akmeņu švirkstoņa zem vilcēja riepām. Pēc brauciena šoferis atzina, ka vilcēja kabīnē ir bijis ļoti kluss un nebijusi jūtama ierastā vibrācija, kā tas parasti ir šāda veida transportlīdzekļos.

Lai labi ripo!