Par mums

SIA „Avoti SWF” dibināta 1994. gadā un šobrīd ir kļuvusi par vienu no vadošajiem masīvā koka mēbeļu ražošanas uzņēmumiem Latvijā.

SIA „Avoti SWF” atrodas Gulbenes novada Lizumā, 160 km attālumā no Rīgas un tajā nodarbināti 340 strādājošie.

Uzņēmuma panākumu pamatā ir ilggadēja un veiksmīga sadarbība ar globālo mēbeļu mazumtirdzniecības tīklu IKEA.

SIA „Avoti SWF” piedāvā:
  • masīva priedes un egles koka mēbeles;
  • kokskaidu briketes.

Uzņēmuma misija: Ražot pieejamas cenas, kvalitatīvas un videi draudzīgas masīvā koka mēbeles plašam patērētāju lokam, realizējot efektīvu uzņēmuma attīstību.

Integrētās vadības sistēmas politika: SIA “Avoti SWF” tiek ražoti pasaules tirgus prasībām atbilstoši koka izstrādājumi. Uzņēmumā ieviestā integrētās vadības sistēma nodrošina to ražošanu nemainīgā kvalitātē atbilstoši noteiktajām prasībām, iespējami mazinot uzņēmuma darbības un ražošanas procesu radīto ietekmi uz vidi, nepārtraukti pilnveidojot procesu sniegumu, lai nodrošinātu vides piesārņojuma novēršanu un dabas resursu lietderīgu izmantošanu.

SIA “Avoti SWF” savā darbībā apņemas izpildīt nepieciešamās pasūtītāju, likumdošanas, valsts institūciju un citas saistošās prasības.

Uzņēmuma stabilitāti nodrošina pastāvīgas produktu klāsta atjaunošanas un pilnveidošanās procesi.

SIA “Avoti SWF” rūpējas par saviem darbiniekiem, to izpratni par katra lomu kvalitatīva produkta ražošanā, vides piesārņojuma novēršanā un dabas resursu lietderīgā izmantošanā, kompetences līmeņa paaugstināšanu, darba vides uzlabošanu un apmierinātību ar darbu.

SIA “Avoti SWF” no katra darbinieka tiek gaidīti priekšlikumi. Tie palīdz sasniegt uzņēmuma mērķus – panākt integrētās vadības sistēmas pastāvīgu efektivitātes uzlabojumu, attīstīties un nodrošināt aizvien labākas iespējas SIA “Avoti SWF” darbiniekiem.

SIA “Avoti SWF” integrētās vadības sistēmas politika ir pieejama sabiedrībai un darīta zināma darbiniekiem un uzņēmuma labā strādājošajiem.